ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM
 E - Mail Grubu
E-Posta

AMELİYATSIZ ESTETİK MUCİZELER

Yüzünüzdeki mimik çizgileriniz mi derinleşti, kırışıklıklar canınızı mı sıkıyor ya da dudaklarınızın, çene veya elmacık kemiklerinizin daha mı belirgin olmasını isterdiniz, vücudunuzdaki kılcal damarlar ve çatlakların görünümünüzü bozduğundan mı şikayetçisiniz ?
Bütün bu sıkıntılarınızdan bıçak altına yatmadan kurtulmanız mümkün. Dr. Menije Estetik Merkezi uzman doktorlarına kendinizi emanet etmeniz yeterli…

Omnilux uygulamaları:Toparlama sağlayarak gençlik yaratan tedavilerde, ışık, ısı gibi değişik yöntemler kullanılsa da bu tedavilerin tümünün amacı, ciltte sıcaklık yaratıp, vücudu uyarmak ve bu uyarıya bir tepki olarak kollajen üretimini sağlamaktır. Bu nedenle cildi doğal olarak tedavi eden birçok yöntem, uzman kişiler tarafından uygulandığında, ameliyat gibi bıçak izi ve morarma benzeri önemli riskler içermez.

Omnilux, cilt analizi yapılıp, kişiye uygun olup olmadığı belirlendikten sonra canlı, gergin, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmak için kullanılır. Omnilux cildin canlanması veya akne tedavisi için için diyot ışığı kullanılarak yapılan bir profesyonel tedavi yöntemidir. Ciltte beliren olumsuz etkileri, ışınlarla iyileştirir, ciltteki kan dolaşımını hızlandırır, hücreleri yeniler ve toksin attırır. Hücrelerin canlandırılması ve dokuların yeniden oluşmasını sağlamak için profesyonel tedavi yöntemlerinin başında gelen ışık, cildin kendi kendini yenilemesini sağladığı için, Omnilux yöntemi, oldukça doğal bir işlemdir.

Botox: Mimik kaslarının yıllar boyunca çalışması, üzerini örten deri üzerindeki kıvrımları belirgin hale getirir ve böylece yüzdeki dinamik çizgilenmeler ortaya çıkar. En sık ortaya çıkan dinamik çizgiler, alın, kaşlar arası, göz kenarları ve ağız çevresinde görülür. Mimik kaslarına botoks uygulanarak bu kasların hareketleri zayıflatılabilir, kas hareketlerindeki azalma, üzerindeki derinin, kas hareketleri ile katlanmasını ve katlanmaya bağlı çizgilenmeyi de azaltır. Botox aynı şekilde, terlemeyi de azaltmak için, terleme şikayetinin olduğu bölgelerdeki ter bezlerine uygulanarak, uzun süreli terleme önleyici etki sağlamaktadır.


Lazerli kılcal damar tedavisi :Tıpta kullanılan lazer teknolojisindeki gelişmeler sayesinde artık kılcal damar genişlemeleri lokal anestezi kullanılmadan kılcal damarların lazer yolu ile büzüşmesi sağlanarak tedavi edilebilmektedir.

Dolgu uygulamaları: Merkezimizde uzman doktorlar tarafından uygulanmakta olan bir diğer ameliyatsız gençleştirme işlemide dolgu uygulamalarıdır. Dolgu uygulamalarında amaç seçilen dolgu maddesi ile cilltteki kırışıklığın doldurulması veya yüzde belirginleştirilmek istenen bölgelerin örneğin dudaklar-dolgunlaştırılmasıdır. Bu tıp uygulamalarda esasen cildin yapısında bulunan yalnız zamanla azalan ve vücut tarafından doğal olarak kabul edilen dolgu maddeleri cilt altına enjekte edilir. Dolgu maddeleri en çok şu bölgelerde tercih edilir.Nazolabial çizgiler(burundan dudak yan taraflarına uzanan çizgiler),Dudak kenarlarından aşağıya inen çizgiler(marionette çizgiler),Dudak üstündeki mimik çizgiler(perioral çizgiler),Derin sivilce ve yara izleri,Dudak dolgunlaştırma ve Elmacık kemiği ve yanak dolgunlaştırma.

Biz vücuda hiçbir zararı olmayan Hyalüronik asitten yapılan TEOSYAL, RESTYLANE VE AMALIAN adlı dolgu maddelerini kullanmaktayız. Hyalüronik asit bir polisakkarit yani doğal şekerdir ve insan vücudunda, canlılarda doğal olarak bulunur.Bu maddelerin hücre bölünmesi,eklemlerin kayganlığının sağlaması ve cildi gergin tutması gibi çok önemli görevleri vardır .
Yazdır

ANASAYFA
 
Copyright 2009 © DRMENİJE ESTETİK MERKEZİ TÜM HAKLARI SAKLIDIR..
E-Ticaret Sitesi ve Web Sitesi Tasarımı| Webpaketi.com