ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM
 E - Mail Grubu
E-Posta

SELÜLİT VE VÜCUT ÇATLAKLARI TEDAVİLERİ

Merkezimizde, mezoterapi,Lenf Drenaj,Karboksiterapi, Radyo Frekans ve özel olarak yapılan selülit masajı yardımı ile selülitlerinizden ve cilt çatlaklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktayız.

• Radyo Frekans: Deri altına radyo dalgaları gönderme prensibi ile çalışan ve selülit görünümünün iyileştirilmesinde çok iyi sonuçlar alınabilen bir tedavi şeklidir. Radyo dalgalarının derialtı yapılara ulaşması bu bölgedeki su moleküllerini harekete geçirerek mekanik bir sürtünme etkisi sonucunda bölgesel bir ısıya yol açmaktadır.Bu yüksek derin ısının etkisiyle, dokunun kendini onarması ve yenilemesi tetiklenmiş olmaktadır. Bölgesel kollajen aktivitesinin uyarılmasının yanında selülitin yolaçtığı dalgalı görünümü düzeltmek için en etkin çözüm olarak gözükmektedir,

• Karboksiterapi: Karbondioksitin cilt üzerine olumlu etkilerinden yola çıkılarak geliştirilen bu terapi yönteminde ; cilt altına verilen Karbondioksit gazının cilt elastikiyetini arttırdığı ve uygulama yapılan bölgelerde dokuları sıkılaştırdığı ve selülitin giderilmesi, bölgesel incelme sağladığı tespit edilmiştir.

 
• Lenf Drenaj: Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenf sisteminin içindeki dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının atılabilmesi için ortam yaratılır. Çeşitli sebeplerle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

• Mezoterapi: Mezoterapi, etkinliği bütün dünyada kanıtlanmış bir geleneksel tıp yöntemidir. Bir çok ülkede uygulanıyor olması, her gün binlerce doktorun hastalarına uygulaması, yararlı bir yöntem olduğunun en güçlü kanıtıdır. Mezoterapinin kelime anlamı orta deri tedavisidir. Temeli, tedavi edilecek bölgeye 4-6 mm uzunluğunda çok ince iğneler kullanılarak çok küçük miktarlarda ihtiyaca göre doktor tarafından hazırlanan ilaçları,problemli bölgeye lokal olarak enjekte etmeye dayanan tamamen tıbbi bir eylemdir.Özellikle selülit tedavisinde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

Yazdır

ANASAYFA
 
Copyright 2009 © DRMENİJE ESTETİK MERKEZİ TÜM HAKLARI SAKLIDIR..
E-Ticaret Sitesi ve Web Sitesi Tasarımı| Webpaketi.com